Słoneczna pogoda idealnie sprzyja wycieczkom. Dzisiejszy dzień spędziliśmy w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach, zachwycając się bogactwem roślin i widokiem dostojnych pawi. Całość zwieńczyliśmy wizytą w kawiarni na pysznych lodach.
Wspólnie z mieszkańcami zorganizowaliśmy wczoraj ognisko, przy którym piekliśmy kiełbaski. Spędziliśmy wspaniały czas na rozmowach oraz wspólnym śpiewaniu.




