Dzień: 2026-05-22

Wiosna w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach czaruje na każdym kroku. Soczysta zieleń, budząca się do życia przyroda, słońce wprawiły nas w cudowne nastroje. Podczas wycieczki odwiedziliśmy Oranżerię, w której podziwialiśmy motyle i gady, a spacerując po parku spotkaliśmy przepiękne pawie, które dumnie rozkładały swoje ogony . Obowiązkowym punktem był także deser i kawa.

Pogoda do tej pory nas nie rozpieszczała, dlatego każdy słoneczny dzień staramy się wykorzystać aktywnie na świeżym powietrzu.