Słoneczna pogoda idealnie sprzyja wycieczkom. Dzisiejszy dzień spędziliśmy w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach, zachwycając się bogactwem roślin i widokiem dostojnych pawi. Całość zwieńczyliśmy wizytą w kawiarni na pysznych lodach.



Słoneczna pogoda idealnie sprzyja wycieczkom. Dzisiejszy dzień spędziliśmy w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach, zachwycając się bogactwem roślin i widokiem dostojnych pawi. Całość zwieńczyliśmy wizytą w kawiarni na pysznych lodach.


