Wspólnie z mieszkańcami zorganizowaliśmy wczoraj ognisko, przy którym piekliśmy kiełbaski. Spędziliśmy wspaniały czas na rozmowach oraz wspólnym śpiewaniu.

Wspólnie z mieszkańcami zorganizowaliśmy wczoraj ognisko, przy którym piekliśmy kiełbaski. Spędziliśmy wspaniały czas na rozmowach oraz wspólnym śpiewaniu.
