
Za oknami robi się coraz cieplej, postanowiliśmy wykorzystać ładną pogodę. W środę 28 kwietnia mieszkańcy wraz z personelem upiększali ogród.









Za oknami robi się coraz cieplej, postanowiliśmy wykorzystać ładną pogodę. W środę 28 kwietnia mieszkańcy wraz z personelem upiększali ogród.







