Spotkanie mieszkańców

24 cze, 2026 |

Spotkanie mieszkańców

n

Nasi Mieszkańcy wybrali się wspólnie na cmentarz, aby odwiedzić grób śp. księdza Władysława, który przez lata z wielkim sercem posługiwał w naszym DPS-ie. Zapaliliśmy znicze, pomodliliśmy się
i powspominaliśmy jego dobre słowo.

A po południu mieszkańcy budynku w Pyrzycach oraz budynku w Żabowie spotkali się przy kawie oraz cieście spędzając czas na wspólnych rozmowach oraz grze w Bingo.

gra w bingo
gra w bingo
spotkanie z mieszkancami DPS Zabow
spotkanie z mieszkancami DPS Zabow
spotkanie w Zabowie
spotkanie w Zabowie