Nasi Mieszkańcy wybrali się wspólnie na cmentarz, aby odwiedzić grób śp. księdza Władysława, który przez lata z wielkim sercem posługiwał w naszym DPS-ie. Zapaliliśmy znicze, pomodliliśmy się
i powspominaliśmy jego dobre słowo.
A po południu mieszkańcy budynku w Pyrzycach oraz budynku w Żabowie spotkali się przy kawie oraz cieście spędzając czas na wspólnych rozmowach oraz grze w Bingo.





