Za nami wyjątkowy Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną!
Spędziliśmy ten czas na wspólnych zabawach, biorąc udział w grach i quizach. Nie zabrakło też pyszności – zajadaliśmy się domowym ciastem i kiełbaskami z grilla. Największą atrakcją okazała się jednak możliwość wejścia do policyjnego radiowozu!



