Mieszkańcy Domu w Żabowie samodzielnie przygotowali sałatkę jarzynową, która została podana na zabawie andrzejkowej.
Dnia 24 listopada, nasza mieszkanka, Pani Janeczka skończyła 88 lat. Nie zabrakło przepysznego tortu oraz niespodzianki dla naszej Jubilatki od współmieszkańców Domu.
Mieszkanki Domu w Żabowie spotkały się przy niedzielnej kawie i ciasteczku.
Mieszkańcy Domu w Żabowie powoli przygotowują się do Świąt Bożego Narodzenia. W dniu wczorajszym wykonali własnoręcznie piękne kartki świąteczne.
Nie tylko dzieci wierzą w Świętego Mikołaja ! Nasi seniorzy już napisali listy 🙂 W tym roku nasi mieszkańcy byli naprawdę grzeczni, cierpliwi i wyrozumiali. W 100 % zasługują na wymarzone prezenty 🙂
Dom Pomocy Społecznej w Pyrzycach z siedzibą w Żabowie w ramach projektu pt. „Zapewnienie bezpieczeństwa i opieki pacjentom oraz bezpieczeństwa personelowi zakładów opiekuńczo-leczniczych, domów pomocy społecznej, zakładów pielęgnacyjno-opiekuńczych i hospicjów na czas Covid-19″ otrzymał grant w wysokości 32.757,99zł. Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu […]
W dniu 1.10 br, mieszkańcy DPS Żabów smażyli racuchy z jabłkami, a do picia ugotowali kompot z jabłkami, było miło i smacznie.
Piękna jesienna pogoda sprzyja spacerom po lesie.
W dniu 29.10 br. nasze mieszkanki wspólnie upiekły przepyszne rogaliki dla swoich kolegów z Domu z okazji „Dnia Chłopaka”.
Wczoraj mieszkańcy DPS Pyrzyce wraz z personelem udali się na grzybobranie. Chociaż zbiorów nie było dużo wszystko zrekompensowała wspaniała pogoda i humor.












