Aktualności

Składamy serdeczne podziękowania Caritas Pyrzyce przy Parafii św. Ottona oraz Pani Alicji Kubickiej-Pajor za przygotowanie paczek dla naszych mieszkańców.

Dnia 22 grudnia 2020r. w naszych Domach odbył się finał akcji „Święty Mikołaj dla seniora”. Jeszcze raz pięknie dziękujemy naszym darczyńcom oraz organizatorom akcji. Dzięki tak wspaniałym ludziom łatwiej jest nam przetrwać tak trudny czas. Jeszcze raz bardzo dziękujemy!

Dziś do naszego Domu dotarli wolontariusze ze Stowarzyszenia Fabryka Dobrego Czasu i przekazali dla naszych mieszkańców setki kartek z życzeniami świątecznymi. Pięknie wykonane kartki są adresowane imiennie dla każdego z mieszkańców Domu w Pyrzycach oraz Żabowie. Dziękujemy za piękna akcję.  

Kierujemy ogromne podziękowania dla Fundacji Biedronki.  W tym tygodniu dotarły do nas środki czystości, płyny do dezynfekcji oraz podarunki dla naszych podopiecznych.

W Dzień Świętego Mikołaja mieszkańcy DPS Żabów otrzymali słodki prezent, a dzień wcześniej dekorowali choinki.

Dziś Mikołajki. Nasi mieszkańcy mieli dzień pełen wrażeń. Najpierw upiekli świąteczne pierniczki, a później wspólnie ubrali choinkę. W naszym Domu już czuć zapach zbliżających się Świąt.

Dziś do naszego Domu trafiła pomoc od Wojewody Zachodniopomorskiego w postaci maseczek, przyłbic, płynów do dezynfekcji, rękawic oraz kombinezonów.

W dniu dzisiejszym, mieszkańcy Domu w Pyrzycach, przygotowali piękne kartki świąteczne, które wyślą do swoich najbliższych.

  Dom Pomocy Społecznej w Pyrzycach z siedzibą w Żabowie uzyskał wsparcie w formie grantu z projektu Urzędu Marszałkowskiego „Razem dla DPS”. Projekt realizowany jest dzięki środkom Europejskiego Funduszu Społecznego w Programie Operacyjnym Wiedza i Rozwój oraz budżetu państwa. Dzięki grantom pracownicy DPS otrzymali dodatki do wynagrodzeń.