Aktualności

  29 kwietnia nasi mieszkańcy postawili na kuchnię Włoską. W ramach zajęć terapeutycznych z pomocą personelu przygotowali pizzę.    

  Za oknami robi się coraz cieplej, postanowiliśmy wykorzystać ładną pogodę. W środę 28 kwietnia mieszkańcy wraz z personelem upiększali ogród.

  Dnia 27 kwietnia nasi mieszkańcy ponownie „rządzili w kuchni”. Tym razem przygotowali krokiety z pieczarkami i kapustą. Krokiety zniknęły tak szybko, że nie zdążyliśmy zrobić zdjęć.

  W ramach zajęć kulinoterapii mieszkańcy przygotowali wspólnie pizzę.

  W naszej kuchni znów gorąco. Na talerzach naszych mieszkańców pojawiły się Wrapy, które zostały przygotowane z pomocą Pani terapeutki. Gdyby w najbliższym czasie obyły się eliminacje do programu Masterchef Senior, to nasi seniorzy mieliby ogromne szanse.      

Nasz Dom otrzymał kolejne wsparcie od Wojewody Zachodniopomorskiego w postaci 80 litrów płynów do dezynfekcji.

  Naszym mieszkańcom bardzo spodobało się gotowanie. Gofry, które kojarzą się z latem, dzieciństwem i domowymi słodkościami. U nas przygotowane z dżemem, bitą śmietaną i cukrem pudrem. Pycha!    

    Dziś nasi mieszkańcy wspólnie przygotowali pyszne i chrupiące placki ziemniaczane.  

Pyszne zapiekanki wykonane przez naszych mieszkańców.