29 kwietnia nasi mieszkańcy postawili na kuchnię Włoską. W ramach zajęć terapeutycznych z pomocą personelu przygotowali pizzę.
Za oknami robi się coraz cieplej, postanowiliśmy wykorzystać ładną pogodę. W środę 28 kwietnia mieszkańcy wraz z personelem upiększali ogród.
Dnia 27 kwietnia nasi mieszkańcy ponownie „rządzili w kuchni”. Tym razem przygotowali krokiety z pieczarkami i kapustą. Krokiety zniknęły tak szybko, że nie zdążyliśmy zrobić zdjęć.
W ramach zajęć kulinoterapii mieszkańcy przygotowali wspólnie pizzę.
W naszej kuchni znów gorąco. Na talerzach naszych mieszkańców pojawiły się Wrapy, które zostały przygotowane z pomocą Pani terapeutki. Gdyby w najbliższym czasie obyły się eliminacje do programu Masterchef Senior, to nasi seniorzy mieliby ogromne szanse.
Nasz Dom otrzymał kolejne wsparcie od Wojewody Zachodniopomorskiego w postaci 80 litrów płynów do dezynfekcji.
Naszym mieszkańcom bardzo spodobało się gotowanie. Gofry, które kojarzą się z latem, dzieciństwem i domowymi słodkościami. U nas przygotowane z dżemem, bitą śmietaną i cukrem pudrem. Pycha!
Dziś nasi mieszkańcy wspólnie przygotowali pyszne i chrupiące placki ziemniaczane.












