

29 kwietnia nasi mieszkańcy postawili na kuchnię Włoską. W ramach zajęć terapeutycznych z pomocą personelu przygotowali pizzę.














29 kwietnia nasi mieszkańcy postawili na kuchnię Włoską. W ramach zajęć terapeutycznych z pomocą personelu przygotowali pizzę.











